Producent rolet, plis, zaluzji i moskitier Intertech - OPIS RODZAJÓW ROLET

www.intertech1.rolety.net

rolety intertech

OPIS RODZAJÓW ROLET
rolety best
ROLETY BEST (z kasetką i z prowadnicami) POLECAMY!

 

Ten typ rolety jest najbardziej popularnym modelem z rodzaju technik osłonowych. Posiada ona mechanizm koralikowy z hamulcem ułatwiającym ustawienie rolety w dowolnej pozycji. Ze względu na małe rozmiary mechanizmu możliwy jest montaż na większości rodzajów okien. Aluminiowa, trwała i estetyczna kasetka umożliwia mocowanie rolety do listewek przyszybowych, dzięki czemu nie tracisz gwarancji na okna! Aluminiowe, profilowane prowadnice utrzymują materiał przy oknie nie pozwalając na wypadanie materiału, a także nie dopuszczając do prześwitów po bokach rolety. Standardową wersją jest z kasetką aluminiową oraz tańsza opcja z kasetką i z prowadnicami PCV.

plisy
PLISY

 

System ten umożliwia przesuwanie rolety zarówno od dołu jak i od góry. Dzięki ruchomej listwie dolnej i górnej można ustawić plisę w dowolnej pozycji. Plisy można zastosować w większości rodzajów okien. Bardzo szeroki wachlarz tkanin. Jako że plisa jest przy szybie i nie posiada kasetki, można szeroko otwierać okno, lub drzwi balkonowe. Istnieje też mozliwość zastosowania zaczepów bezinwazyjnych, lecz wtedy montaz odbywa sie na ramie okna.

rolety mini lux
ROLETY DZIEŃ-NOC

 

Bardzo innowacyjny i praktyczny system dekoracji okien, podwójnie prowadzony materiał umożliwiający regulację ilości wpadającego światła. W ciągu dnia roleta łagodnie zaciemnia pomieszczenie zastępując firankę, w nocy szczelnie zasłania. Do wyboru modele z kasetką BEST oraz BEST PLUS z prowadnicami lub bez prowadnic. Produkujemy też rolety STANDARD z półkasetką do zastosowania dla większych szerokości. Najbardziej popularne ROLETY MINI montowane są na zaczepy bezinwazyjne z prowadnicami z żyłki.POLECAMY!

   
rolety best plus
ROLETY BEST PLUS (bez prowadnic)

 

W roletach BEST PLUS bez prowadnic materiał zwija się do kasetki, ale nie ma prowadnic przestrzennych. Można zastosować prowadzenie na żyłce lub magnesy na dole ramy okna. W roletach tego typu istnieje możliwość montażu na zaczepy bezinwazyjne, przykręcane bądź przyklejane. Pomiar w tym modelu nie musi być tak dokładny jak w roletach BEST co jest ogromną zaletą w przypadku samodzielnego montażu. 

rolety mini
ROLETY MINI

 

Rolety te są najłatwiejsze w montażu i atrakcyjne cenowo, a mimo tego doskonale spełniają swoją funkcję. Mechanizm koralikowy z hamulcem umożliwia ustawienie rolety w dowolnej pozycji, a jego małe wymiary umożliwiają jej montaż na prawie każdym rodzaju okien. Mogą być montowane bezinwazyjnie lub przykręcane do skrzydła okna. 

rolety mini z magnesami
ROLETY MINI Z MAGNESAMI

 

Rolety te są proste w montażu, a mimo to doskonale spełniają swoją funkcję. Mechanizm koralikowy z hamulcem umożliwia ustawienie rolety w dowolnej pozycji, a jego małe wymiary umożliwiają jej montaż na prawie każdym rodzaju okien. Do ramy okna przykleja się dwa magnesy, w miejscu których zatrzymuje się obciążnik rolety. Rozwiązanie to służy utrzymaniu rolety przy skrzydle podczas uchylania okna i doskonale spełnia swoją funkcję. Montoważ bezinwazyjny, lub przykręcany do skrzydła okna. Rolety tego typu możemy wykonać w technologii SINUS, czyli z ozdobnym brzegiem.

rolety mini z zyłką
ROLETY MINI Z ŻYŁKĄ POLECAMY!

 

W rolety tych mechanizm koralikowy z hamulcem umożliwia ustawienie rolety w dowolnej pozycji, a jego małe wymiary umożliwiają jej montaż na prawie każdym rodzaju okien. Tkanina rolety prowadzona jest przez prowadnice z żyłki (żyłka prowadzona jest pod materiałem). Rozwiązanie to służy utrzymaniu rolety w dowolnej pozycji przy skrzydle podczas uchylania okna i doskonale spełnia swoją funkcję. Wyróżniamy model przykręcany za pomocą wkrętów lub zamontowany bezinwazyjnie. Rolety tego typu możemy wykonać w technologii SINUS czyli z ozdobnym brzegiem.

rolety mini z prowadnicami
ROLETY MINI Z PROWADNICAMI PRZESTRZENNYMI PCV

 

W modelu tym zastosowano nowy system prowadzenia materiału w lekkich prowadnicach przestrzennych. Utrzymują one roletę przy oknie oraz dodatkowo stabilizują tor prowadzenia tkaniny podczas nawijania. Montaż na wieszaki przykręcane, oraz bezinwazyjnie.

rolety standard
ROLETY STANDARD

 

Ten model jest przeznaczony do zasłaniania okien o dużej powierzchni. Maksymalna szerokość takiej rolety to 250cm (wysyłka kurierem jest możliwa do 220cm szerokości rolety). Zastosowano grubszą rurę 25mm lub 32mm oraz wzmocniony mechanizm koralikowy. Rolety tego typu możemy wykonać w technologii SINUS czyli z ozdobnym brzegiem. 

rolety zaciagane od dołu
ROLETY ZACIĄGANE OD DOŁU

 

To rolety o dość specyficznym zastosowaniu. Kasetka umieszczona jest na dole okna, a materiał podciąga się do góry i blokuje w bocznych prowadnicach. Naprężenie materiału następuje poprzez naciąg sprężyny. Możliwy montaż na zaczepy bezinwazyjne - przyklejane lub przez przykręcenie kasetki do skrzydła okna. Maksymalna wysokość rolety to około 160cm. Rolet nie można stosować gdy na oknie często skrapla się para wodna.

rolety dachowe
ROLETY DO OKIEN DACHOWYCH

 

Rolety te wykonujemy dokładnie dla danego typu okna VELLUX lub FAKRO. Stosujemy w tym modelu kasetkę i prowadnice aluminiowe. Materiał zaciągany jest do dołu za pomocą uchwytu i blokowany w bocznych prowadnicach. Naprężenie materiału następuje poprzez naciąg sprężyny. Roleta jest przykręcana do okna

plisa dachowa
PLISY z prowadnicami do okien dachowych

 

System ten umożliwia suwanie rolety zarówno od dołu jak i od góry. Dzięki ruchomej listwie dolnej i górnej można ustawić plisę w dowolnej pozycji. Plisy posiadają prowadnice boczne, utrzymują one materiał we właściwym położeniu, dzięki czemu  PLISY można zastosować w większości typach okien dachowych. Szeroki wachlarz tkanin

zaluzja drewniana
ŻALUZJE POZIOME DREWNIANE


Bardzo dekoracyjny system osłon okiennych. Tworzy doskonały klimat wnętrza. Poprzez odpowiednie ustawienie listków pozwala na sterowanie dopływem światła. Żaluzje wyłącznie przykręcane. Montaż na wymiar szyby lub na ramę okna.

   
zaluzje poziome
ŻALUZJE POZIOME ALUMINIOWE

 

Klasyczny i znany wszystkim system osłon okiennych. Doskonałe zabezpieczenie wnętrza przed nadmiernymi promieniami słonecznymi.
Poprzez odpowiednie ustawienie listków pozwala na sterowanie dopływem światła, nawet przy nadmiernym nasłonecznieniu, nie ulegają odkształceniu i nie tracą kolorów

zaluzja pionowa
ŻALUZJE PIONOWE

 

Klasyczna elegancja do biur i mieszkań. Żaluzje pionowe (Verticale) przystosowane są zakrycia większych powierzchni. 

   
   
   

 

 

 

 

 

 

Firma INTERTECH jest producentem wyrobów z zakresu technik osłonowych.

Produkty firmy przyciągają bogatą kolorystyką tkanin, wzornictwem, jakością oraz dbałością o szczegóły.

Rozwój i zdobycie pewnej pozycji w branży zawdzięczamy pasji tworzenia oraz poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w systemach technik osłonowych.

Nasze wyroby można zakupić przez sklep internetowy lub w siedzibie firmy. Na terenie Białegostoku i okolic jest możliwy fachowy montaż.

Zawsze służymy radą i pomocą.

 

Intertech Bogdan Świątkowski
15-476 Białystok ul. Poleska 23

NIP 966-069-74-43
 

tel. 85 87 45 044 ,  608 88 49 19   Fax 85 874 52 75 

 e-mal: rolety@rolety.net

 

W siedzibie firmy można zamówić rolety, żaluzje, moskitiery i plisy. Do wglądu są też katalogi z materiałami.

 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-17.00 

Istnieje możliwość umówienia się w innych godzinach oraz w sobotę. 

 

 

 

 

 

 

Dane teleadresowe:

 

Intertech Bogdan Świątkowski
15-476 Białystok ul. Poleska 23

NIP 966-069-74-43
 

Biuro: 85 87 45 044
     
     608 88 49 19 
   Fax 85 874 52 75 

 

e-mal: rolety@rolety.net

Informacje:

 

W siedzibie firmy można zamówić rolety, żaluzje, moskitiery i plisy. Do wglądu są też katalogi z materiałami.

 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-17.00

 

 

 

Copyright (C) 2015 INTERTECH All rights reserved. Kopiowane zdjęć i opisu zabronione.

Pomiar i montaż:

 

W Białymstoku i okolicach możliwy jest profesjonalny montaż naszych produktów. Na pomiar można umówić się dzwoniąc pod numer telefonu 608884919. Konsultant przyjedzie do Państwa domu lub biura z katalogami tkanin rolet. Wycena dokonywana jest na miejscu, kosztorys możemy też wysyłać na e-mail.

 

Linki:

 

allegro

Producent bielizny JASTIN,

Producent tkanin i elementów rolet COULISSE,

Bialystokonline

 Fototapety

 Powered by: www.cdx.pl